Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Navigation

Jesteś w: Start / Przetargi / Archiwum / 2009

2009

przez Dorota Łuczkowska ostatnio zmodyfikowane 2014-01-08 07:29
 Tytuł   Typ   Rozmiar   Zmodyfikowany   Opis
Przetarg nieograniczony nr AG-2240-01-09 Strona 12.8 KB 2014-01-03 10:27 Remont pomieszczeń Domu Studenta w Pile przy ul. Żeromskiego 14 polegający na wykonaniu robót malarskich i sanitarnych
Przetarg nieograniczony nr AG-2240-02-09 Strona 18.4 KB 2014-01-03 10:27 Zakup sprzętu laboratoryjnego dla kierunku Budownictwo
Przetarg nieograniczony nr AG-2240-03-09 Strona 19.0 KB 2014-01-03 10:27 Dostawy artykułów administracyjno-biurowych
Przetarg nieograniczony nr AG-2240-04-09 Strona 18.2 KB 2014-01-03 10:27 Zakup sprzętu laboratoryjnego dla kierunku Budownictwo
Przetarg nieograniczony nr AG-2240-05-09 Strona 15.5 KB 2014-01-03 10:27 Zakup sprzętu specjalistycznego i pomocy naukowych dla pracowni Instytutu Ochrony Zdrowia: hydroterapii, kinezyterapii, odnowy biologicznej, kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej, pracowni karetki oraz pracowni umiejętności pielęgniarstwa
Przetarg nieogranniczony nr AG-2240-06-09 Strona 17.6 KB 2014-01-03 10:27 Skład, łamanie, druk i oprawa publikacji książkowych
Przetarg nieograniczony nr AG-2240-07-09 Strona 11.6 KB 2014-01-03 10:27 Platforma schodowa (zakup, montaż i konserwacja).
« Wrzesień 2017 »
Wrzesień
PnWtŚrCzPtSbNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930