Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Narzędzia osobiste

Navigation

Jesteś w: Start / Przetargi / Wyniki postępowań / 2009

2009

przez Dorota Łuczkowska ostatnio zmodyfikowane 2014-01-08 07:27
 Tytuł   Typ   Rozmiar   Zmodyfikowany   Opis
Wyniki przetargu nieograniczonego AG-2240-02-09 Strona 12.4 KB 2014-01-03 10:28 Zakup sprzętu laboratoryjnego dla kierunku Budownictwo
Wyniki przetargu nieograniczonego nr AG-2240-03-09 Zadanie nr 1 Strona 10.6 KB 2014-01-03 10:28 Wyniki przetargu nieograniczonego nr AG-2240-03-09 Zadanie nr 1 Artykuły administracyjno-biurowe
Wyniki przetargu nieograniczonego nr AG-2240-03-09 Zadanie nr 2 Strona 15.8 KB 2014-01-03 10:28 Wyniki przetargu nieograniczonego nr AG-2240-03-09 Zadanie nr 2 Artykuły eksploatacyjne do drukarek, faksów i kserokopiarek
Wyniki przetargu nieograniczonego AG-2240-01-09 Strona 22.2 KB 2014-01-03 10:28 Remont pomieszczeń Domu Studenta w Pile przy ul. Żeromskiego 14 polegający na wykonaniu robót malarskich i sanitarnych
Wyniki przetargu nieograniczonego nr AG-2240-04-09 Strona 28.5 KB 2014-01-03 10:28 Zakup sprzętu laboratoryjnego dla kierunku Budownictwo
Wyniki przetargu nieograniczonego AG-2240-05-09 Strona 27.0 KB 2014-01-03 10:28 Zakup sprzętu specjalistycznego i pomocy naukowych dla pracowni Instytutu Ochrony Zdrowia: hydroterapii, kinezyterapii, odnowy biologicznej, kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej, pracowni karetki oraz pracowni umiejętności pielęgniarstwa
Wyniki Przetargu nieograniczonego nr AG-2240-06-09 Strona 62.1 KB 2014-01-03 10:28 Skład, łamanie, druk i oprawa pozycji książkowych
Wyniki Przetargu nieograniczonego nr AG-2240-07-09 Strona 14.7 KB 2014-01-03 10:28 Platforma schodowa (zakup, montaż i konserwacja)
« Listopad 2017 »
Listopad
PnWtŚrCzPtSbNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930